Transport krajowy i międzynarodowy

Od lat oferujemy profesjonalne usługi obejmujące transport krajowy i międzynarodowy – do tej pory zrealizowaliśmy ponad 300 tysięcy dostaw. Naszym głównym celem jest odpowiedź na potrzeby klientów i skuteczne usprawnienie ich łańcuchów dostaw. Dobrze wiemy, jak istotna jest dla nich niezawodność i możliwość zaufania swojemu przewoźnikowi. Właśnie dlatego zapewniamy wsparcie na każdym etapie spedycji i realizujemy działania niezbędne dla efektywnej organizacji transportu drogowego, kolejowego oraz morskiego.


Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów w kraju, jak i zagranicą, a także importerów oraz eksporterów. Organizujemy przewozy ładunków o szerokim zakresie gabarytów, od pojedynczych przesyłek po towary wielotonowe, obsługujemy także produkty spożywcze oraz ładunki niebezpieczne ADR.


Pragnąc uczynić proces transportowy łatwiejszym i bardziej efektywnym korzystamy ze zbudowanej przez lata sieci lokalnych liderów spedycji na całym świecie, a w przypadku połączeń międzynarodowych dysponujemy nowoczesną flotą transportową gwarantującą sprawność i terminowość przewozów, w tym możliwość przewozu materiałów płynnych w cysternach drogowych o pojemności do 37 tys. litrów. W ramach realizacji dostaw oferujemy poza tym obsługę projektów konsolidacyjnych pozwalającą na optymalizację kosztów spedycji. Ponadto zapewniamy przygotowanie odpowiedniej dokumentacji i dopilnowanie procedur celnych.


W JM Logistics staramy się wyjść naprzeciw indywidualnym potrzebom naszych klientów. Organizujemy warunki przewozu odpowiednie dla każdego rodzaju towarów, dbając o punktualność dostaw i gwarantując bezpieczeństwo ładunku. Jesteśmy gotowi na dostosowanie się do nagłych sytuacji, a naszym klientom zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym kroku.