Awesome Image

Praca dla magazyniera Zakroczym, operator magazynowy

Pracownik gospodarczy

Zakroczym Pełen etat Jakie będą Twoje zadania? Czego oczekujemy od Kandydatów? Co możemy Ci zaoferować? Aplikuj na stanowisko APLIKUJ Administratorem danych osobowych jest ILS sp.

Zobacz więcej »

Magazynier

Zakroczym pełen etat J&M Logistics Sp. z o.o. operator magazynowy firmy ILS Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatek/kandydatów do pracy w

Zobacz więcej »

Szukasz pracy dla magazyniera w Zakroczymie? Dobrze trafiłeś! Nasza firma oferuje atrakcyjne stanowiska operatora magazynowego/ magazyniera w regionie Zakroczym i okolicach. Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, gotową do pracy w dynamicznym środowisku i masz doświadczenie w obszarze magazynowania, to mamy dla Ciebie idealną propozycję.

Praca dla magazyniera w Zakroczym to możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia stabilnego zatrudnienia. Na naszym stanowisku operatora magazynowego będziesz odpowiedzialny za realizację przyjęcia towaru do magazynu, kompletacje zamówień od klientów, sortowanie i pakowanie towaru oraz obsługa wydania towaru. Współpracując z nami, masz szansę doskonalić swoje umiejętności i zdobywać cenne doświadczenie w branży logistycznej.

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie oraz przyjazną atmosferę w zespole. Jeśli jesteś zainteresowany pracą magazyniera w Zakroczymie i chcesz dołączyć do naszego dynamicznego zespołu, skontaktuj się z nami już dziś! To szansa na stabilność zawodową i rozwijanie się w perspektywicznej branży magazynowej. Nie zwlekaj, dołącz do nas!