Dystrybucja

Realizujemy usługi dystrybucyjne z dbałością o terminowość i uwzględnienie indywidualnych wymogów naszych klientów. Wiemy, jak istotne jest dla nich troska o przewożony towar i niezawodność łańcucha dostaw – dziennie realizujemy ponad 250 tras z najwyższą dbałością o terminowość i efektywność procesu logistycznego.


Dzięki spersonalizowanej obsłudze możesz mieć pewność, że podczas spedycji Twoje potrzeby będą dla nas priorytetem. Zapewniamy transport zarówno w kraju, jak i zagranicą, a Twój ładunek jesteśmy w stanie odebrać z niemal każdego miejsca na świecie i dostarczyć go do określonego punktu przewozem drogowym, kolejowym lub morskim dzięki niezawodnej, nowoczesnej flocie. Jednocześnie gwarantujemy warunki odpowiednie do transportu towarów specyficznego rodzaju, jak produkty spożywcze czy materiały niebezpieczne ADR, a w przypadku przewozu zagranicznego zapewniamy także obsługę celną. Organizujemy również konsolidację dostaw.


Dystrybucja to nie tylko transport, dlatego w JM Logistics świadczymy jednocześnie usługi magazynowe od przyjęcia towaru po wydanie go klientowi. Zapewniamy profesjonalną pomoc w składowaniu ładunku w odpowiednich warunkach, a także przygotowanie go do dalszej wysyłki zgodnie z określonym uprzednio stanem. Zajmujemy się więc kompletowaniem zamówień z dbałością o bezpieczeństwo przesyłek aż do momentu ostatecznego dotarcia do odbiorców.


W łańcuchu dostaw kluczowa jest jak najlepsza organizacja, dlatego chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem, pomagając w planowaniu dystrybucji i oferując naszym klientom wsparcie na każdym kroku oraz stały monitoring dostaw na każdym etapie działań logistycznych.